ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ)

ЗаходиТермін виконанняВідповідальний
Вивчення нових нормативно-законодавчих документів щодо протидії булінгу (цькуванню), ознайомлення з провідними практиками щодо протидії булінгуПротягом 2021/2022 навчального рокуАдміністрація коледжу, педагогічні працівники
Оновлення «Правил поведінки для здобувачів освіти». Ознайомлення з ними студентів коледжуВересеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Оновлення розділу «Протидія булінгу» на офіційному сайті закладу освітиВересеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Перевірка інформаційної доступності правил поведінки та нормативних документів з профілактики булінгу (цькування)ВересеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Ознайомлення учасників освітнього процесу, представників батьківської громадськості з алгоритмами дій у разі виявлення випадку булінгу (цькування), розміщення відповідних документів на офіційному сайті коледжуПротягом 2021/2022 навчального рокуЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Участь педагогічних працівників коледжу в практичних семінарах, вебінарах, майстер-класах, тренінгах з питань протидії булінгу та кібербулінгу (в тому числі онлайн)Протягом 2021/2022 навчального рокуПедагогічні працівники
Проведення профілактично-просвітницької, корекційно-розвивальної роботи з учасниками освітнього процесуПротягом 2021/2022 навчального рокуЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Інструктивні наради з питань профілактики булінгу (цькування) з допоміжним та технічним персоналомВересеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В..
Проведення навчального семінару для викладачив щодо запобігання булінгу (цькування) та заходи реагуванняЖовтеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.
Підготовка звіту про виконання заходів про виконання плану заходів з запобігання та протидії булінгуТравень- червеньЗаступник директора з виховної роботи Гуляєва І.В.